Gebruikersnaam: | Getrouwdenzoekende |
---|---|
Leeftijd: | 53 |
Land: | Nederland |
Provincie: | Zuid-Holland |
Geslacht: | Vrouw |
Sexualiteit: | Hetero |
Relatie: | Getrouwd |
Haarkleur: | Blond |
Oogkleur: | Blauw |
Lengte: | 172 cm |
Geschoren: | Getrimt |
Roker: | Nee |
person_pin Beschrijving
Lieve man. Leuk dat je mijn profiel bezoekt. Sorry dat ik geen foto beschikbaar heb maar de reden is dat ik getrouwd ben. Ik wil niet dat mijn man erachter komt dat ik zoek naar avontuur buiten onze eigen slaapkamer. Ik hoop dat je dit begrijpt en erop durft te vertrouwen dat ik wel echt serieus ben en je niet wil bedriegen. Ik snap als je dit denkt. Mocht je toch dit vertrouwen hebben dan wil ik je graag leren kennen. Ik zoek naar sexcontact. Ik weet nog niet hoe vaak. Ik denk 1x per 2 weken. Ik heb mijn uiterlijke kenmerken zo goed mogelijk ingevuld zodat je toch enigszins een beeld krijgt van mij. Leeftijd maakt niet uit. Zolang je maar 18+ bent en ik val alleen op Nederlandse en licht getinte mannen.Is op zoek naar
Man, Hetero, Afrikaans, Aziatisch, Blank, Midden-oosters, Latijns, 18-25, 26-35, 36-54Op zoek naar Alleenstaande Moeders? Meld je Gratis Aan!
Vergelijkbare Leden nu ook te benaderen

babe28
Heb je net als ik alles goed voor elkaar, maar mis je net als ik af en toe de lekkere sex, dan zou ik wel met jou in contact willen komen, en samen met jou gaan genieten, ben dus niet op zoek naar een relatie, maar geile sex!
Ben voor veel in zo lan...
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 36 | Hetero

houdervan
Ik ben een single dame die erg van seks houdt. Ik heb geen vriend zou ik wel leuk vinden hoor maar die is nog niet op mijn pad gekomen. Laat me weten hoe je mij zou verleiden en met me zou genieten en wie weet gaan we het leuk hebben.
Nieuw-BalingeNieuw-Balinge, Drenthelocation_on
Vrouw | 33 | Hetero

Pretty Enough
Ben ik mooi genoeg? Ik heb altijd een minderwaardigheidscomplex gehad, omdat ik mezelf niet mooi vind. Ik hoop iemand te vinden die mij accepteer voor wie ik ben. XXXXXX
LanakenLanaken, Limburglocation_on
Vrouw | 41 | Hetero

Warekont
Hoe zou je het vinden als ik lekker op jou gezicht zou zitten, misschien geen ademruimte voor jou.... Ik ben gek op pikken in mijn kont hoor.... Neuk mij maar lekker in mijn kont
OostrozebekeOostrozebeke, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 26 | Hetero

Mei-Lan23
Ben niet een van de mooiste meisjes misschien maar ook niet de lelijkste denk ik maar van binnen zit het wel goed bij mij en dat is het belangrijkste toch?
MiddelburgMiddelburg, Zeelandlocation_on
Vrouw | 31 | Hetero

Krullekoppie
Ik: open, direct (soms een beetje TE, maar daar wen je aan ;)), grappig, spontaan, romantisch, gevoelig, lichtelijk ochtendhumeur.... Jij: vol met humor, gezellig, hoeft niet ieder weekend op stap, houdt van spontane acties.. qua uiterlijk: knap? Wat...
SevenumSevenum, Limburglocation_on
Vrouw | 34 | Hetero

Cindy91
Hallo mannen,
Ik ben een jonge gele vrouw die heel erg veel verlangt naar lekkere lange seks. Ik hou van verschillende standjes. Heb jij zin om samen te genieten?
EmmenEmmen, Drenthelocation_on
Vrouw | 33 | Hetero

SM-lover
SM-lover zoekt buddy
SchoonhovenSchoonhoven, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 49 | Hetero

Do you want to play
Kaarslicht, muziek, lekker drankje dat is voor mij de ideale omgeving om lekker in de stemming te komen. Ben jij een man die van romantiek houd, dan zoek ik jou. Ik hou niet van wild en onstuimig, teder is toch ook fijn?
EmmenEmmen, Drenthelocation_on
Vrouw | 30 | Hetero