Gebruikersnaam: | Heleentje |
---|---|
Leeftijd: | 28 |
Land: | Nederland |
Provincie: | Zuid-Holland |
Geslacht: | Vrouw |
Sexualiteit: | Hetero |
Relatie: | Single |
person_pin Beschrijving
Hoi! Mijn naam is Heleen. Ik ben 21 jaar en ik woon bij Dordrecht in de buurt. Ik zal gelijk eerlijk zijn. Als je niet uit de buurt van Dordrecht komt of jezelf niet kan verplaatsen hoef je eigenlijk ook geen berichtje te sturen. Ik wil snel en makkelijk af kunnen spreken zonder teveel moeite en gedoe. Dus als we elkaar appen dat we elkaar binnen 30min kunnen zien om wat geils te doen. Oke.. al zie je eruit als George Clooney dan maak ik graag een uitzondering haha. Als je aan deze belangrijke eis voldoet en het klikt tussen ons dan vind ik het leuk om je wat geile foto's van mezelf te sturen. Dus laat van je horen!!Is op zoek naar
Man, Hetero, Bisexueel, 18-25, 26-35Op zoek naar Alleenstaande Moeders? Meld je Gratis Aan!
Vergelijkbare Leden nu ook te benaderen

Rianne34
Ben een vrolijke meid en heb alles goed voor elkaar, mis alleen nog een leuke man in mijn leven die samen met mij leuke dingen wil ondernemen.
Ik hou van reizen en vindt het geweldig om samen met jou een leuke reis te maken, wil jij dat ook?
Reagee...
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 42 | Hetero

Mommy2be
Mijn partner is veel vaan huis weg soms weken lang voor werk
ik mis dan intimiteit en de aanwezigheid van een man voor leuke dingen te doen
zoek niet een man voor relatie maar man voor leuke spannende dingen doen
lijftijd afkomst uiterlijk niet he...
StadskanaalStadskanaal, Groningenlocation_on
Vrouw | 43 | Hetero

Muffinbaker
Floor is mijn naam en de feiten gewoon wat ze zijn, niet zo strak meer in het pak, en ook zeker niet de mooiste maar wel oprecht en echt!
Wie heeft echt een kans?
Floor
GistelGistel, West-Vlaanderenlocation_on
Vrouw | 49 | Bisexueel

Schatjexxx
Ik ben net afgestudeerd. Ik vind het leuk om te daten en samen met een leuke man nieuwe dingen te ondernemen. In eerste instantie als vrienden en wellicht meer later. Stuur mij een berichtje als je een origineel idee hebt om wat te gaan doen!
's-Gravendeel's-Gravendeel, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 28 | Hetero

Geile-Chick
Geile Chick ZZoekt Geile Vent
BarendrechtBarendrecht, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 26 | Hetero