Laurieeh's profiel

Gebruikersnaam: Laurieeh
Leeftijd:27
Land:Nederland
Provincie:Noord-Holland
Geslacht:Vrouw
Sexualiteit:Hetero
Relatie:Single
Lengte:170 cm

person_pin Beschrijving

Helaas... ik heb een weddenschap verloren... Ik en een vriendin hadden een weddenschap afgesloten en wie zou verliezen zou op internet op zoek gaan naar een sexdate. Nou ik heb dus verloren.. Nu zoek ik een jonge gast die met mij eenmalig het bed wil delen. Maar als ik eerlijk ben wil ik ook wel vaker afspreken hoor als het tussen ons klikt en het leuk en lekker was haha. Jij bent niet ouder dan 25, slank/normaal postuur en woont niet te ver weg. Ik heb verder geen eisen dus laat maar van je horen als het je wat lijkt!

Is op zoek naar

Man, Hetero, Blank, 18-25
Laurieeh uit Noord-Holland,Nederland
Laurieeh uit Noord-Holland,Nederland
Laurieeh uit Noord-Holland,Nederland
Laurieeh uit Noord-Holland,Nederland

Vergelijkbare Leden nu ook te benaderen

Bij de dokter uit Antwerpen,Belgieradio_button_checked
Bij de dokter
Jij bent dokter en jij moet mij onderzoeken want ik krijg rare gevoelens als ik mij was, ga jij mij onderzoeken meneer de dokter? Wel grondig hoor, want ik denk dat ik ernstig ziek ben!
GrobbendonkGrobbendonk, Antwerpenlocation_on
Vrouw | 31 | Hetero
Anja28 uit Utrecht,Nederlandradio_button_checked
Anja28
Zoek een leuke man voor vele malen seks, durf jij mij een berichtje te sturen dan zou ik het geweldig vinden. Als je nog een leuke wens of fantasie hebt dan hoor ik die ook graag, en ik zal je mijn wensen dan ook kenbaar maken.
AbcoudeAbcoude, Utrechtlocation_on
Vrouw | 36 | Hetero
Vespiquen uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
Vespiquen
Ik ben liefdevol, vrolijk en bekijk alles positief. Hihi wel een gekke manier om zo reclame voor mezelf te maken. Heb wel zoals je ziet een maatje meer maar ach ik heb daar geen probleem mee hoop iemand te treffen die daar ook geen probleem mee heeft
AmsterdamAmsterdam, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 36 | Hetero
helemaalopen434 uit Gelderland,Nederlandradio_button_checked
helemaalopen434
Jij houdt van seks in het openbaar, van vluggertjes maar als het even kan dan maak je zeker wel tijd voor het meisje dat je bemint. Laat ons proberen en zien hoe de kansen voor ons zullen zijn.
KesterenKesteren, Gelderlandlocation_on
Vrouw | 29 | Hetero
bibborsten uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
bibborsten
Een borstenman dat is wat je bent. Je kan geen genoeg krijgen van een stel lekkere borsten. Daar wil je in kneden, aan sabbelen en aan zuigen. In gedachten je pik er tussen steken en ga zo maar door. Je hebt voor mij vast ook wel wat lekkers?
PapendrechtPapendrecht, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 38 | Hetero