FCK-y0U's profiel

Gebruikersnaam: FCK-y0U
Leeftijd:30
Land:Belgie
Provincie:Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Geslacht:Vrouw
Seksualiteit:Hetero
Relatie:Single
Haarkleur:Blond
Oogkleur:Blauw
Gewicht:57 Kg
Geschoren:Ja
Roker:Nee

person_pin Beschrijving

Yup het staat er, FUCK YOU! Ja jij ja! Welke lul het is maakt me niet uit, als ik die maar mag voelen diep in mijn kutje. Hoe dikker de paal hoe liever, minipiemels niet reageren aub, en ook geen fisten, ik wil enkel hele dikke lullen! Kort pijpen ok, maar niet in mijn mond spuiten, en kort, ik wil geil geneukt worden vooral enkel in kutje, geen ander gedoe, maar wil mijn kutje voelen opengesperd worden door die dikke vette paal van je! Mmmmmm Ook geen speeltjes, echte lul alleen! GEEN SM, geen aftrekken, nee zaad in mij! VEEEEL zaad!

Is op zoek naar

Heeft geen voorkeuren opgegeven

Tags

Massage
Pijpen
Oraal
Romantisch
Handjob
Rijper
Lingerie
Anaal
Deepthroat
Dirty Talk

Vergelijkbare Leden nu ook te benaderen

Lekkererondingen uit Limburg,Nederlandradio_button_checked
Lekkererondingen
Ik dacht ik ga eens even een beetje rondsnuffelen hier en kijken of er nog leuke jongens aanwezig zijn. Hopelijk kom ik hier wel iemand leuk tegen waar mee ik leuke dingen kan gaan doen. Ben jij die persoon?
WeertWeert, Limburglocation_on
Vrouw | 32
mooikapsel346 uit Noord-Brabant,Nederlandradio_button_checked
mooikapsel346
Jong en wild. Zo kan je mij het best omschrijven. Ik zoek voornamelijk wat afleiding, tussen mijn studies door. Voor mij hoef je niet gek te doen, als je maar zin hebt in seks, zonder grenzen.
HelmondHelmond, Noord-Brabantlocation_on
Vrouw | 31 | Hetero
geilekontje749 uit Noord-Holland,Nederlandradio_button_checked
geilekontje749
Hey jongens, ik ben het een beetje erg beu om met mijn speeltjes te spelen, dus je weet al dat ik een harde lul nodig hebt voor mij verlangen, kom je die dan heel erg snel aan mij geven?
ZaanstadZaanstad, Noord-Hollandlocation_on
Vrouw | 29 | Hetero
Juliaxxx789 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
Juliaxxx789
Ik wil echt van die kinky dingen leren, met seks heb ik ook redelijk veel ervaring, maar alweer niet zoveel! Extreme dingen daar sta ik niet zo zeer open van, maar wie weet dat jij me wel heel erg geil maakt en ik eens wordt ervoor.
Hendrik-Ido-AmbachtHendrik-Ido-Amb..., Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 37 | Hetero
berengeil489 uit Zuid-Holland,Nederlandradio_button_checked
berengeil489
Wie o wie heeft zin om eens een (seks)date met mij te doen en bij klik er een (seks)vriendschap van te maken?Ik ben geen praten, dus gewoon doen en laten we zien of wij voor meerdere keren gaan.
BergschenhoekBergschenhoek, Zuid-Hollandlocation_on
Vrouw | 40 | Hetero